opinie

Opinie i Komentarze- Księga Gości

Opinie – Księga Gości

Zapraszamy do oceniania naszego Domku Letniskowego oraz atmosfery urokliwego miejsca jakim jest Dolistowo Stare i Biebrzański Park Narodowy w komentarzach. Bardzo cenimy sobie Państwa opinie i na pewno każda z nich będzie dla nas wartościową wskazówką do rozwoju i zadbania, aby każda osobą, która nas odwiedzi wracała z uśmiechem na twarzy i w pełni wypoczęta do swoich codziennych obowiązków. opinie księga gości

Krótki filmik pokazujący, dlaczego warto nas odwiedzić: 

Chyba już nie macie wątpliwości, gdzie spędzić najbliższe wolne od pracy dni? :)

Opinie i Komentarze- Księga Gości dnia Czerwiec 17, 2015 ocena 5.0 of 5

2 myśli na temat “Opinie i Komentarze- Księga Gości”

  1. Odwiedziłem Dolistowo Stare w poprzednie wakacje. Mile się zaskoczyłem. To ciche, piękne miejsce, w którym nie sposób się nudzić. Cała okolica zrobiła na mnie i mojej rodzinie ogromne wrażenie. Dużo zieleni i spokoju sprawia, że człowiek moze odpocząć od zgiełku panującego w dużych miastach.
    Polecam każdemu, kto chce uciec od natłoku codziennych obowiązków Dolistowo Stare i wypoczynek w pobliżu Biebrzańskiego Parku Narodowego :)

  2. Będąc na emeryturze człowiek nie myśli raczej o jakichś szalonych miejscach, tylko chce odpocząć tam gdzie jest cicho i spokojnie. Właśnie tak było w moim wypadku. Końcówka września ubiegłego roku dała mojej małżonce i mi szansę odwiedzenia Dolistowa, które przypomniało nam o naszej młodości. Cisza, śpiew ptaków i urocze widoki. To wszystko sprawiło, że zakochaliśmy się w Dolistowie z wzajemnością!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>