noclegi nad biebrzą

Noclegi nad Biebrzą

Poszukując swojego wymarzonego miejsca na spędzenie wolnego czasu, warto zarezerwować noclegi nad Biebrzą. Choć rejon ten pozornie może niekoniecznie przyciągać turystów, to jednak coraz więcej osób docenia uroki wiejskiego klimatu, malowniczych terenów i regionów, gdzie można się poczuć, jak we własnej, bezpiecznej oazie. Do tego w tym pozornie nieciekawych i nudnych miejscach nie brakuje atrakcji i pomysłów na spędzenie wolnego czasu.

Noclegi nad Biebrzą – Agroturystyka Dolistowo

Wybierając się w okolice rzeki Biebrzy, grzechem byłoby nie spróbować spływu tratwą tudzież kajakiem, w zależności od warunków pogodowych. Do tego noclegi nad Biebrzą, na które zdecydują się odwiedzający, to również okazja, by wraz z przewodnikiem poznać przyrodę z bliska. Naturę, rozmaite gatunki roślin i zwierząt, jakie zadomowiły się w Biebrzańskim Parku Narodowym. 18-tym z kolei, który został utworzony, a jest największym spośród parków narodowych w Polsce i do tego jednym z większych w Europie. Cenne walory to otulina terenów bagiennych i łąk, całość natomiast zwraca uwagę nie tylko ze względu na walory przyrodnicze, ale i krajobrazowe.

Noclegi nad Biebrzą – Domki Dolistowo Stare

Stąd warto poświęcić choć jeden swój wolny weekend na to, by zamiast wybierać spośród ofert dużych miast, zajrzeć do malowniczego zakątku. 2Biebrzańskie tereny, jak województwo podlaskie obfituje w oferty agroturystyczne, spośród których nawet najbardziej wymagający mają szansę znaleźć coś dopasowanego pod własne oczekiwania. Kuszą przystępne ceny oraz możliwość spędzenia wolnego czasu aktywnie bądź całkiem leniwie, w zależności od upodobań.

Noclegi nad Biebrzą – Agroturystyka Dolistowo Stare

Agroturystyka przyciąga coraz większą liczbę osób, które poszukują miejsca oferującego atrakcje, jakich nie sposób znaleźć w dużych, wojewódzkich miastach, a jednocześnie pozwalającego na odpoczynek i regenerację, sił zarówno fizycznych, jak i psychicznych. Będąc nad Biebrzą warto zastanowić się w jaki sposób zwiedzić jak największe obszary tego urokliwego miejsca… Polecam spływ kajakowy, ewentualnie tratwą! Super przygoda, dzięki której można scementować znajomości, a także nawiązać nowe przyjaźnie do końca życia!

Noclegi nad Biebrzą dnia Wrzesień 25, 2015 ocena 4.5 of 5

Jedna myśl na temat “Noclegi nad Biebrzą”

  1. moglibyście mi polecić jakieś domki do wynajęcia, żeby spędzić trochę czasu z rodziną zdala od zgiełku Warszawy?
    Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>