Noclegi Biebrzański Park Narodowy

Noclegi Biebrzański Park Narodowy

Poszukując idealnego miejsca na spędzenie swojego wolnego czasu zastanawiamy się, gdzie zarezerwować noclegi Biebrzański Park Narodowy w pierwszej chwili może nie brzmieć zbyt zachęcająco, w szczególności, iż tego typu wycieczki kojarzą się często z obowiązkowym poznawaniem przyrody i nauką podczas szkolnych wyjazdów. Jeśli jednak dobrze się zastanowić i zorientować, co do zaoferowania ma województwo podlaskie okazuje się, że to idealny pomysł na wypoczynek i świetne miejsce, by zarezerwować dla siebie i bliskich, noclegi.

Noclegi Biebrzański Park Narodowy – Nad Biebrzą

Biebrzański Park Narodowy, jest największym w Polsce, choć utworzonym dopiero, jako 18-sty z kolei. Do tego należy do jednego z większych w Europie. Na jego terenie znajduje się niemal cały obszar rzeki Biebrzy, a i ta nie jest obca turystom. Decydując się na wypoczynek w tych okolicach, przybywający goście mają szansę skorzystania ze spływu tratwami bądź kajakami. Dla tych najbardziej spragnionych przygody warto wybrać się na spływ kajakowy podczas wiosennych wezbrań wody. Przygotowano aż 135km szlag, a na jego trasie znajdują się miejsca, gdzie można rozłożyć namiot oraz punkty widokowe. Tratwy z kolei przystosowane są w taki sposób, by można było spędzić na nich nieco więcej czasu, niż tylko podczas krótkiego odcinka spływu. Posiadają domki oraz także miejsca noclegowe.

Noclegi Biebrzański Park Narodowy – Dolistowo Stare

Nawet najbardziej wymagający mają szansę odnaleźć się w tych rejonach. Niezainteresowani spływami, wciąż mogą rezerwować noclegi Biebrzański Park Narodowy warto bowiem poznać od podszewki. Wybierając się tutaj wraz z przewodnikiem, aby nie przegapić tego co najważniejsze, podczas napawania się malowniczymi krajobrazami. W okolicy bliższej i dalszej położone są miejscowości, w których turyści uświadczyć mogą ciekawej architektury, zabytków, niepowtarzalnego klimatu i regionalnych tradycji. A co najważniejsze, to najlepszy spośród możliwych sposobów, aby odpocząć od zapachów, dźwięków, hałasów, napięcia i stresu, które na co dzień towarzyszą nam nawet w mniejszych, ale wciąż miastach.

Krótki Filmik Prezentujący Uroki Biebrzańskiego Parku Narodowego, Dolistowa Starego i Okolic: 

Noclegi Biebrzański Park Narodowy dnia Czerwiec 11, 2015 ocena 5.0 of 5

Jedna myśl na temat “Noclegi Biebrzański Park Narodowy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>