domek nad biebrzą

Domek nad Biebrzą – Agroturystyka Biebrzański Park Narodowy

Każdy wolny weekend jest odpowiednim, by zaplanować swój wolny czas w sposób pozwalający odpocząć. Zregenerować się, nabrać sił fizycznych i psychicznych, do kolejnych zmagań z codziennymi obowiązkami. Ile ludzi, tyle sposobów, pomysłów i metod na to, aby zyskać nową energię do działania.

Domek nad Biebrzą – W zgodzie z przyrodą

Świetnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu w sposób aktywny bądź też oddając się błogiemu lenistwu, jest wyjazd w rejony zaciszne. Zakątki nazywane już nie tylko przez miejscowych małymi perełkami, gdzie można zaznać ciszy, spokoju, poznać okoliczną przyrodę, rozsmakować się w malowniczych rejonach i zostać ugoszczonym przez miejscowych. Domek nad Biebrzą to oferta dla tych osób, które szukają noclegu z dala od hałaśliwych ulic, dźwięków samochodów, karetek, policji, głośnych sąsiadów i atmosfery stresu, napięcia, jakie towarzyszą każdego dnia w pracy i w codziennym życiu.

Domek nad Biebrzą – Wypoczynek dla zorganizowanych grup

Domek nad Biebrzą to oferty przeważnie skierowane do większych grup. W przystępnej cenie można wynająć na weekend bądź dłużej cały domek, który pomieści więcej niż jedną rodzinę. Warto rozejrzeć się również wśród ofert dedykowanych grupom zorganizowanym. Domek nad Biebrzą sprawdzi się w roli miejsca noclegowego dla grupy znajomych lub pracowników, którzy uczestniczą w wyjeździe integracyjnym. Rejony Biebrzy, jak i Biebrzańskiego Parku Narodowego zachwycą każdego, kto zdecyduje się spędzić tutaj swój wolny czas.

Domek nad Biebrzą – Czym się zająć?

Można skorzystać z okazji do spływu rzeką tratwą lub kajakiem. Cieszyć się czasem wspólnie spędzonym przy ognisku lub grillu. Zwiedzać okoliczne tereny poznając ich ciekawą architekturę, zabytki i podziwiając krajobrazy odmienne od tych, które na co dzień widuje się w mieście. Choć tereny wiejskie, a także mniejsze miejscowości pozornie nie zachęcają do ich odwiedzania, to jednak z powodzeniem w każdym z tego typu regionów, można znaleźć ciekawe miejsca i atrakcje, które pozwolą przeżyć niezapomnianą przygodę i zabrać ze sobą do domu niepowtarzalne wspomnienia. Nie inaczej jest w przypadku wyjątkowych rejonów biebrzańskich.

Zapewne już bliżej odlotów gęsi do ciepłych krajów, ale odwiedzając domek nad Biebrzą zdołamy zobaczyć jeśli nie przelot, to co najmniej odlot gęsi. Świetny filmik krótkometrażowy obrazuje te cudowne zjawisko:

Domek nad Biebrzą – Agroturystyka Biebrzański Park Narodowy dnia Sierpień 7, 2015 ocena 4.9 of 5

2 myśli na temat “Domek nad Biebrzą – Agroturystyka Biebrzański Park Narodowy”

  1. co myślicie o zorganizowaniu wieczoru kawalerskiego gdzieś w tych okolicach? Będą jakieś atrakcje? Ile to kilometrów od jakichś większych ośrodków, takich jak Białystok, Augustów itp?

  2. Wieczór kawalerski? :) Okolica trochę spokojna, ale dla lubiących adrenalinę – spływ kajakowy Biebrzą. Na pewno nie ma co się obawiać, że zanudzicie się na śmierć, bo właściciele myślę, że pomogą Wam w organizacji takiego wieczoru. Dzwońcie, pytajcie :) Od Białegostoku to jakieś 60km, a od Augustowa około 35 km.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>