dolistowo stare

Dolistowo Stare

Dolistowo Stare to nazwa, która wielu osobom może niewiele mówić. Miejscowi potocznie o skupisku wsi mówią Dolistowo, choć pod tym określeniem kryje się wieś Dolistowo Stare, Dolistowo Stare II, a tak naprawdę Kolonie oraz Dolistowo Nowe. W porównaniu do innych rejonów w Polsce, niewielka wieś. Tutaj jednak, biorąc pod uwagę województwo podlaskie dość duża i przede wszystkim interesująca.

Dolistowo Stare – Uroki Podlaskiej Wsi

Dolistowo Stare jest wsią, w której można skorzystać z noclegów oferowanych w niejednym miejscu. Każdy ma okazję, by znaleźć tutaj coś dla siebie, a przede wszystkim spokój, ciszę, choć i nie brak miejscowych, jak i okolicznych atrakcji. Dolistowo Stare można potraktować również jako bazę wypadową. Miejsce, skąd rozpocznie się, a także zakończy zwiedzanie województwa podlaskiego. Bliższych i dalej położonych miejscowości, charakteryzujących się specyficznym klimatem i atrakcjami, z których warto skorzystać. Miejscami, które z pewnością warto odwiedzić, jeśli za sobą ma się już najważniejsze i największe atrakcje w kraju i nie tylko, a poszukuje się małych perełek godnych uwagi. Niezależnie od tego, czy to w pojedynkę, czy też z rodziną bądź grupą znajomych, można z powodzeniem znaleźć dla siebie miejsce na nocleg. W przystępnej cenie.

Dolistowo Stare – Atrakcje

Jedną z większych atrakcji wsi położonej w dawnym województwie białostockim, jest prawdopodobnie największa w Europie kolekcja lilii, założona przez lekarza z miejscowego ośrodka zdrowia, w latach 70. Ponad 1500 gatunków, które na żywo robią zupełnie inne wrażenie, niż jedynie czytając o nich w wizytówkach tejże wsi. Choć wieś nie kojarzy się turystom ze szczególnymi atrakcjami, to jednak ci, którzy zdecydują się na swój wypoczynek właśnie tutaj, mogą się przekonać o tym, iż jest to błędne założenie. Każde bowiem, nawet najmniejsze miejsce ma coś do zaoferowania i również jednym z nich jest Dolistowo Stare, które niesie ze sobą także ciekawą i bogatą historię. Warto tu zajrzeć, aby skorzystać z uroczego i spokojnego miejsca, które przyciągnie i zachęci do ponownego odwiedzenia spokojnych rejonów.

Zapraszamy do oglądania na żywo co ma miejsce w Dolistowie Starym przy pomocy kamery! Kliknij w powyższy odnośnik, aby oglądać!

Dolistowo Stare dnia Czerwiec 8, 2015 ocena 4.9 of 5

Jedna myśl na temat “Dolistowo Stare”

  1. szkoda, że kamera przekazuje tylko ujęcia z jednego skrzyżowania w Dolistowie. Ale swoją drogą przywołuje wspomnienia z wakacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>