dolistowo noclegi

Dolistowo noclegi – Agroturystyka Dolistowo Stare

Choć w pierwszej chwili mogłoby się wydawać, że odpoczynek w rejonach wiejskich zainteresuje mało kogo, to jednak tendencja do wyjazdów właśnie w tego typu okolice, jest coraz większą. I trudno się jej dziwić, bowiem agroturystyka jest formą wypoczynku, która łączy w sobie wiele i zyskuje przewagą nad innymi.

Dolistowo Noclegi – Alternatywa dla aktywnego wypoczynku

Można zakosztować w atrakcjach, jakich nie oferuje żadne z dużych miast, ceny są przystępne i nie stają się progiem nie do przeskoczenia nawet dla tych, którzy nie dysponują zbyt dużą gotówką, a ponadto można tu zaznać ciszy i spokoju, którego brakuje na co dzień. Każdy, kto poszukuje połączenia możliwości aktywnego odpoczynku, wraz z ciekawymi krajobrazami, jak i atrakcyjnym rejonem, powinien w swojej wyszukiwarce internetowej wpisać hasło Dolistowo noclegi.

Dolistowo Noclegi – Pomysł na wypoczynek w spokojnej okolicy

Dolistowo to skupisko trzech wsi, który zachwycają nie tyle pod względem historii, co pod względem licznych zabytków architektury drewnianej. Krzyże, kapliczki i stare domy, który kuszą wzrok zdobionymi okiennicami. Jest tu spokojnie i pięknie, bowiem Dolistowo przebiega tuż przy rzece Biebrzy, a wspaniałą atrakcją jest także możliwość poznania Biebrzańskiego Parku Narodowego. Fantastyczny pomysł na wypoczynek, zarówno aktywny, jak i ten, którego pragną nieco bardziej leniwi, poszukujący po prostu spokojnego i cichego miejsca. To właśnie Dolistowo.

Dolistowo Noclegi – Nawet dla najbardziej wymagających

Noclegi tutaj dla siebie znajdzie każdy, nawet najbardziej wymagający, a można także liczyć na organizację imprez dla większych grup. Odnajdą się przy ognisku i grillu studenci, grupy znajomych. Dolistowo noclegi to ponadto idealne miejsce dla pracodawców, którzy chcą zapewnić atrakcyjny wyjazd integracyjny dla swoich pracowników. Wbrew pozorom rejon ten zyskał na popularności ze względu właśnie na malownicze rejony, możliwość przepłynięcia rzeki Biebrzy na określonych jej odcinkach tratwą bądź kajakiem oraz zwiedzanie wraz z przewodnikiem Biebrzańskiego Parku Narodowego. Atrakcje Podlasia zadowolą każdego, nawet tych najbardziej wymagających, którzy nie znajdują ciekawostek w swoim miejscu zamieszkania.

Po spływie kajakowym Biebrzą warto zapewnić sobie w Dolistowo noclegi… A fotorelacje ze spływu kajakowego znajdziemy tutaj: 

Dolistowo noclegi – Agroturystyka Dolistowo Stare dnia Lipiec 12, 2015 ocena 5.0 of 5

2 myśli na temat “Dolistowo noclegi – Agroturystyka Dolistowo Stare”

  1. dziękujemy za świetny czas spędzony nad Biebrzą. Zwiedziliśmy spory kawałek tej pięknej okolicy i jesteśmy pod jej wielkim wrażeniem. Polecamy każdemu zauroczonemu Polską odwiedzenie tych okolic.
    Piotr i Magda :)

  2. czas spędzony w Dolistowie, to coś pięknego! Przypomnienie moich młodzieńczych lat, spływów kajakowych i ognisk przy dźwiękach gitary. Weekendowy wyjazd z małżonką sprawił, że człowiek chce wrócić do tamtych czasów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>