dojazd do dolistowa starego

Dojazd do Dolistowa Starego

Dojazd do  Dolistowa Starego na jest trudnością, a wręcz przeciwnie – dotrzeć do Dolistowa Starego można na wiele sposobów, jednakże najlepsze i najbardziej znane trasy prowadzą przez Knyszyn, Goniądz lub Suchowolę.

Dojazd do Dolistowa Starego:

Suchowola: Jadąc drogą krajową nr. 8 skręcamy w lewo w samym centrum dojazd do dolistowa staregoEuropy, widząc drogowskaz tablicowy kierujący do Dolistowa. Po czym jadąc ulicą Goniądzką, skręcamy w drogę wojewódzką nr. 670, a następnie skręcamy w prawo – bezpośrednio do Dolistowa Starego.

Goniądz: Jadąc drogą krajową nr. 65 w dojazd do dolistowa staregookolicach Osowca Twierdza skręcamy w drogę wojewódzką nr. 670. Przez 19,5 km jedziemy prosto, po czym skręcamy w lewo – bezpośrednio do Dolistowa Starego. 

Knyszyn: Jadąc drogą krajową nr.65 skręcamy w prawo w Knyszynie w dojazd do dolistowa staregodrogę wojewódzką nr. 671 i przez 4,4 km jedziemy prosto. Następnie kierujemy się na Kalinówkę Kościelną. Mijając Kalinówkę Kościelną jedziemy cały czas prosto, aż do Romejek (8,7 km), gdzie skręcamy w lewo. Ostatni odcinek trasy, to 12 km z Romejek do samego Dolistowa Starego. Warto zapamiętać, że ten kawałek jest pełen zakrętów i niespodziewanych zmian kierunku, także pamiętajmy o rozsądnej prędkości! 

 

Dojazd do Dolistowa Starego dnia Czerwiec 17, 2015 ocena 5.0 of 5

2 myśli na temat “Dojazd do Dolistowa Starego”

  1. Ludzie z Podlasia bez problemu odnajdą Dolistowo, gdyż to chyba jedno z najpiękniejszych miejsc w tym regionie, a pozostałym z pewnością przyda się taki opis dojazdu 😉 Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>